KILKA SŁÓW O NAS

Kim Jesteśmy…

Mama Monika – założycielka bloga – zresetowana od ciągłego sprawdzania Facebooka – z wykształcenia edukatorka zdrowia wraz ze wspomaganiem rozwoju. Wszystkie dzieci dookoła schrupałaby za jednym razem. Poza miłością do dzieci, lubi też spędzać czas w kuchni, a pieczenie słodkości jest dla niej odskocznią od wszystkiego i zawsze poprawia jej nastrój. Uwielbia też fotografię i wszędzie chodzi z aparatem, przez co wszelkie wyjścia czy wyjazdy z nią bywają dla pozostałej części rodziny nie do zniesienia 🙂

Tata Rafał – zresetowany od zaglądania na bieżąco w służbowego maila i sprawdzania aktualności na Twitterze. Prawnik i jak to na prawnika przystało, realista i pracoholik. Więcej czyta niż pisze. Pasjonat sportu wszelkiego rodzaju. Od czasu do czasu biega, a potem marudzi, że go wszystko boli 😉 Dba o techniczną stronę bloga. Na co dzień właściciel w www.kancelaria-effect.pl.

Córka Dominika – próbuje się zresetować od Youtube’a i Musica.ly. Z całej rodziny idzie jej najtrudniej, ale damy radę 🙂  Wrażliwa, wesoła dziewczyna. Uwielbia malować farbami i pastelami, szczególnie kwiaty. Po powrocie z resetu polubiła rower i deskorolkę.

Syn Wojciech – zresetowany od Minecrafta. Powoli przejmuje po tacie miłość do sportu. Aktualnie zakochany w piłce nożnej i rowerze. Szalony, wesoły rozrabiaka 🙂

 

Jak to wszystko się zaczęło…

Nasza historia zaczęła się pod koniec czerwca 2017r. Wtedy to zgłosiliśmy się do akcji „Cyfrowy reset” organizowanej przez Województwo Małopolskie w ramach kampanii „Małopolska na rowery”. Akcja polegała na wyborze małopolskiej rodziny, która weźmie udział w bardzo ciekawym eksperymencie, polegającym na odcięciu się na 6 dni, od wszelkich nowoczesnych technologii. Nasze zgłoszenie zostało wybrane spośród kilkudziesięciu rodzin.  Cyfrowy detoks przechodziliśmy od 30.06 do 05.07 w kompleksie Bukovina Resort. Powróciliśmy zresetowani do życia i stąd też wzięła się nazwa naszego bloga.