W MEDIACH

Dzięki udziałowi w akcji Cyfrowy Reset mieliśmy okazję wielokrotnie gościć w różnego rodzaju mediach, począwszy od gazet i serwisów internetowych, poprzez radio, aż po wywiady telewizyjne 🙂 Poniżej można zapoznać się z częścią informacji na nasz temat.

Małopolska na Rowery

Event „Małopolska na rowery”, podczas którego oficjalnie otrzymaliśmy voucher na pobyt w Hotelu Bukovina i mieliśmy okazję poznać Marszałka Województwa Małopolskiego Jacka Krupę oraz Dyrektora Tour de Pologne  Czesława Langa:

https://www.malopolska.pl/aktualnosci/promocja/malopolska-rozkreca-lato-na-rowerze.

(źródło: malopolska.pl)

W trakcie eventu udzieliliśmy też wywiadu dla TVP 3 Kraków oraz Radia Kraków:

 

Cyfrowy Reset

Wyjazd na Cyfrowy Reset:

https://www.malopolska.pl/aktualnosci/promocja/czas-na-cyfrowy-reset.

(źródło: malopolska.pl)

Film z akcji Cyfrowy Reset, który dotychczas na portalach Facebook i Youtube obejrzało niemal 400.000 ludzi. Film spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem:

 

Wywiady w gazetach

 Po Cyfrowym Resecie udzieliliśmy wywiadów do wielu gazet, w tym m.in.:

  • Fakt:

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/rodzina-zrobila-sobie-detoks-od-smartfonow-i-internetu/ktp4fx5

  • Gazeta Krakowska:

http://www.gazetakrakowska.pl/wiadomosci/malopolska-zachodnia/a/olkusz-na-tydzien-odcieli-sie-od-telefonow-teraz-spedzaja-wiecej-czasu-razem,12315269/

  • Dziennik Polski:

http://www.dziennikpolski24.pl/aktualnosci/a/olkusz-na-tydzien-odcieli-sie-od-telefonow-teraz-spedzaja-wiecej-czasu-razem,12315269/

 

Pisały o nas także takie portale jak: www.polskatimes.pl, www.dziennikzachodni.pl, www.krakow.naszemiasto.pl, nto.pl, kurierlubelski.pl, sadeczanin.info, www.gazetawroclawska.pl, www.nowiny24.pl, www.echodnia.eu, www.pomorska.pl, www.gloswielkopolski.pl i wiele innych.

 

Dzień Dobry TVN

Po wywiadach do gazet przyszła kolej na najbardziej stresujący,ale również najciekawszy wywiad, czyli występ na żywo w Dzień Dobry TVN. Cały wywiad można obejrzeć pod poniższym linkiem:

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/cyfrowy-detoks-czyli-wakacje-bez-komorki,237653.html

 

BOŚ BANK

Zagraliśmy też w reklamie BOŚ BANK, przygotowanej w ramach kampanii #wZielonymJestMoc:

https://www.facebook.com/bosbankpl/videos/827259987443132/